İnsan Kaynakları

Güçlü kurumsal yapımız, sağlam şirket kültürümüz ve etkin yönetim anlayışımız, sosyal toplum bilincimiz, yasa ve kurallara bağlılığımız bizi biz yapan, Net Kurumsal yapan özelliklerimizdendir.

iStock_000008940493MediumNet Kurumsal, bulunduğu sektör itibariyle gıda ve ilişkili bölümlerden mezun yeni çalışma arkadaşlarına sürekli bir ihtiyaç duymaktadır. İstihdam edilen gıda mühendisleri ve teknikerleri yeni Net Kurumsal projelerinde görev aldıkları gibi şirket merkezinde planlama ve yürütme faaliyetlerinde de görev almaktadır. Ayrıca yemek hizmeti ve organizasyon dışında finans, pazarlama, insan kaynakları, ofis asistanlığı gibi diğer görevlerde de yeni takım arkadaşlarına her zaman ihtiyaç duyulmaktadır.

İşe alım faaliyetleri çeşitli kariyer sitelerinde verilen ilanlarla gerçekleştirildiği gibi oluşturmuş olduğumuz veritabanımızda bulunan özgeçmişlerden de faydalanılmaktadır. Bu nedenle bizimle çalışmak için “İş Başvurusu” başlığı altında ekte CV’nizin bulunduğu e-postanızı “info@netkurumsal.com” adresine göndererek başvuru yapabilirsiniz.