Hakkımızda

tekstilkentNet Kurumsal Catering olarak, tüm Türkiye genelinde orta ve büyük işletmelerin, çok şubeli şirketlerin Türkiye genelinde bulunan tüm şubelerinin yemek ve gıda ihtiyaçlarına AB standartlarını temel alarak oluşturmuş olduğumuz konseptimize uygun olarak hizmet veriyoruz. İstanbul genelinde Anadolu ve Avrupa yakası olmak kaydıyla, hizmet talep eden müşterilerimize kendi bünyemizdeki yeterlilik,  lojistik ve kalite standartlarını göz önüne alarak en uygun mutfağımızdan hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin her bölgesinde çalışıyoruz!

Net kurumsal Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde kendi bünyemizde bulundurduğumuz mutfaklarımızla, taşıma yemek olarak 50.000 kişiye kadar, yerinde üretim olarak 250.000 kişiye hizmet verecek kapasiteye sahiptir. Ayrıca mutfakların satın alması tek bir noktadan yapılmış olduğundan toplu bir alım gücü oluşturmuş bulunmaktadır. Bu toplu alım gücümüzü kullanarak “satarken değil, alırken kazan” zihniyetiyle hammadde maliyetlerimizi asgari ölçüde düşürüp, bu fiyat politikasıyla en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır.

Ev yemeği kalitesinde

905881_4035Yemek sektöründe alışılagelmiş olan tek bir noktadan ”Her bölgeye hizmetimiz vardır.” anlayışını bir tarafa bırakarak. Sorunsuz hizmet içinher bölgeye ayrı mutfak misyonunu benimsemiş, İstanbul’u Avrupa ve Anadolu yakası olarak ikiye ayırarak, aktif olarak Avrupa yakasında çeşitli semtlerde 6 mutfak, Anadolu yakasında 4 mutfakla hizmet vermekteyiz. Kalite ne kadar düzgün olursa olsun, mutfakların hizmet noktalarına uzaklığı nedeniyle hizmette kalite, sanitasyon, muhafaza, görüntü ve zamanlama sık sık sorunlara neden olmaktadır. İzlemiş olduğumuz misyon neticesinde hem bu sorunları minimize etmiş, hem de hepimizin bildiği gibi ev tadında yemek kalitesini yakalayabilmek için mutfaklarda hazırlanan yemek sayısının belli bir mevcudun üstüne çıkmaması gerekiyor, bu mevcudu aşan firmalarda kontrol mekanizması ne kadar güçlü olursa olsun yemek kalitesi mutlaka düşüyor sizlerinde hak vereceği gibi tencere yemeği ile kazan yemeklerinin aynı lezzette olmadığını sayı ne kadar artarsa yemek kalitesi de o oranda azalır. Belli bir mevcudun üstüne çıkmamak için mutfaklarımızı dağıtarak sizlere ev kalitesinde yemek hizmeti sunuyoruz.

%85 müşteri memnuniyeti

Net Kurumsal olarak, yılların tecrübesine sahip yönetim ve denetim kadromuzla yıllarca yaptığımız deneyim ve AR-GE çalışmalarımızla bu sorunları minimize ederek ve tüm tasarruf tedbirlerini de dikkate alarak, hem kaliteli, hem de fiyatta uygun çözümler üretmeyi başarmış %85 müşteri memnuniyetini yakalamış olduğumuzu gururla beyan etmekteyiz. Bu yaptığımız çalışma neticesinde lojistikle ilgili yakıt, araç ve personel giderleri dikkate alındığında küçük ama toplamda büyük bir tasarruf elde etmemize ve dolayısıyla fiyatlarımıza yansıtılmaktadır.

Kaliteyi bizimle yaşayın

3491395689_fe1d2050fbMüşterilerin daha önce çalışmış olduğu birçok yemek firmasından hizmete iyi başlayıp sürekli düşen yemek kalitesini ve muhatap bulamama gibi sıkıntıları olduğunu çok iyi biliyoruz ve bunları standarda bağlamak için, İstanbul başta olmak kaydıyla tüm Türkiye genelinde her proje için mobil olarak görev yapan sorunlarınız da 7/24 ulaşabileceğiniz gıda mühendisi ve gıda teknikerlerinden oluşan denetim ekibimizle sürekli denetim altında bulundurduğumuz mutfaklarımızla, kusursuz müşteri memnuniyetini hedef alarak yapmış olduğumuz çalışmalarımızla, Net Kurumsal’ a özel konseptimizle, zengin menü çeşitlerimizle, kalite sürekliliğini sağlayarak müşterilerimizin uzun yıllar çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.